مسیر دسته بندی

تبدیل مناظری که تصویرشان را خود شما تهیه کرده اید به تایل های آسمان مجازی

با گسترش زندگی های شهری، شلوغی شهر و استرس و اضطراب بین مردم نیز افزایش یافته است. کار، آلودگی شهر و دغدغه های اجتماعی که خواه ناخواه ذهن و روح آدمی را درگیر خود کرده و آرامش را سلب می کنند موجب تخریب روحیه و زندگی انسان می شوند. در این میان باید به فکر به کار گیری عوامل کاهنده خستگی و استرس بود. از جمله گزینه های اصلی کسب آرامش و کاهش اضطراب محیط داخلی خانه افراد را می توان دانست چرا که با طراحی مناسب و هوشمندانه یک خانه می توان از محیط خارجی خانه و شهر دور شد و به آرامش رسید. برای دستیابی به این هدف نیز بهره گیری از المان ها و وسایل دکوراسیون داخلی بسیار اهمیت دارد. استفاده کردن از ابزاری که با نگاه به آن می توان آرامش بصری و به دنبال آن آرامش روحی را کسب کرد، مهم است. با توجه به همین خواسته ها و نیازهای زندگی امروزی سقف کشسانیا به عبارتی دیگر آسمان مجازی یکی از قابل توجه ترین المان های طراحی داخلی هستند که این روز ها خانه شما را به مکانی با انرژی مثبت و آرامش تبدیل می کنند.

آسمان مجازی چیست؟

سقف های کشسان نوع جدیدی از سقف های کاذب هستند که در کنار سایرسقف های کاذب به کار گرفته می شوند. طراحی این نوع سقف ها بسیار نرم و باور پذیر بوده و همگی از عناصر طبیعت الهام گرفته می شوند. نورپردازی مناسب و زیبای آسمان مجازی در سقف خانه شما موجب ایجاد نوعی آرامش روحی و ذهنی می شود که تنها با نگاه کردن به دست می آید. آسمان های مجازی خواص درمانی فوق العاده ای برای انسان دارند.

اجزای تشکیل دهنده آسمان مجازی

۱-سازه نورپردازی

۲-سازه سقف کاذب

۳-تایل های آسمان مجازی

تایل آسمان مجازی به چه قسمتی از آن تعلق می گیرد؟

اصلی ترین تفاوت سقف کشسان با سایر سقف های کاذب داشتن همین تایل ها است. بر روی تایل ها تصاویر مناظر دلخواه و انتخابی شما چاپ می گردد. تصاویری که می توانند بر گرفته از دامان طبیعت و یا موضوع دلخواه شما باشند. طراحان و فعالان در زمینه تولید سقف های کشسان به راحتی با توجه به خواسته شما تصاویری با کیفیت را بر روی تایل ها چاپ می کنند و سپس آن را نور پردازی کرده و در سقف خانه شما نصب می کنند.

تبدیل تصاویر مناظر انتخابی شما به تایل های آسمان مجازی

هدف از طراحی و اجرای آسمان مجازی رسیدن شما به آرامش ذهنی و روانی است که این آرامش و انرژی شادی بخش بستگی به سلیقه خود شما نیز دارد. تصاویر مختلفی از طبیعت مثل آسمان، ابر، دریا، گل و… می تواند بر روی تایل ها به صورتی با کیفیت چاپ گردد ولی انتخاب با شماست که با تصویری به آرامش درونی می رسید و چه نوع تصویر و عنصری از طبیعت برای شما دل انگیز و انرژی بخش است. با انتخاب مناسب و دلخواه خودتان می توانید نقطه آرامش منزلتان را تعیین کنید و از دغدغه ها و شلوغی شهر به دور باشید.

تعداد پروژه های انجام شده یونیک

267
موقعیت
12
آپارتمان صفرتاصد
14
سالن و تالار
78
محل کار

سفارش کالا

جهت سفارش کالا و یا استعلام قیمت با ما در تماس باشید 

تلفن های تماس 4122-395-0912 

044-32232954

  Ayneh 2   Ayneh 3  Ayneh 5  Ayneh 1

درباره ما

این فروشگاه در زمینه تولید و فروش مصالح دکوراتیو فعالیت مینماید که در سال 1395 شروع به کار نموده است.

آدرس فروشگاه

ایران ، ارومیه

بلوار مدنی 2 خیابان خمسه لوئی
پلاک 28
تزئیناتی کوشا

شماره تماس

4122 395 912 98+

2954 3223 44 98+